GRL 15M15E27-B
Код товару: 35758
Гірлянда Kanlux GRL – це швидкий спосіб організувати освітлення як всередині, так і зовні вашого будинку. Оберіть одну з трьох довжин гілок: 6, 11 та 15 метрів. Завдяки прохідному живленню ви можете з'єднати кілька гілок разом, щоб створити інсталяцію довжиною до 150 метрів. Для цієї гірки ми рекомендуємо джерело світла Kanlux ST45 LED потужністю 0,5 Вт. Гірлянди Kanlux GRL виготовлені з високоякісного, безпечного дроту перерізом 1,5 мм².
Разом краще
Виберіть додаткові товариСпецифікація
- Рекомендовано використовувати світлодіодні джерела світла Kanlux ST LED 0,5W E27 із високим ступенем захисту IP і високою стійкістю до механічних пошкоджень (не менше IK04), що призначені для застосування на вулиці.