Dołącz do nas

Szukasz firmy, która postawi na Twój rozwój, wspierając Cię w podnoszeniu kwalifikacji? Posłuchaj, co najbardziej cenimy w naszej pracy, z jakimi wyzwaniami mierzymy się na co dzień. Może szukasz właśnie nas, a my czekamy właśnie na Ciebie? Poznajmy się bliżej.

Aktualne oferty pracy

Proces rekrutacji

Dbamy o sprawny przebieg rekrutacji. Dlatego po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną o jej wyniku. Jeśli aplikujesz na stanowisko kierownicze, managerskie lub specjalistyczne możemy poprosić Cię o udział w dodatkowym etapie rekrutacji.

Wysyłasz CV
Sprawdzamy Twoją
aplikację
Rozmowa
kwalifikacyjna
Witamy w zespole
Assessment Center
- etap uzupełniający jeśli aplikujesz
na stanowisko kierownicze,
managerskie lub specjalistyczne.

Inicjatywy

Chętnie wspieramy i angażujemy się w inicjatywy zarówno charytatywne, jak i branżowe. Cały czas jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Część zysku z zakupu oznaczonych produktów wędruje na rozwój polskiej kardiochirurgii oraz wsparcie nowoczesnych technologii w leczeniu serca.

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

ENERGETAB

Kiedy jesteśmy na ENERGETABIE zawsze wnosimy wiele pozytywnej energii. Konkursy, Mistrzostwa Elektroinstalatorów, nagrody, ale i czas na merytoryczną rozmowę.

Zdjęcie

Targi ŚWIATŁO

Chcemy być blisko. Udział w międzynarodowym wydarzeniu to szansa na spotkanie się z wieloletnimi klientami i przedstawicielami branży.

Zdjęcie
Zdjęcie

Kontakt do działu HR

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z działem HR. Wyślij nam swoje CV i zaznacz jakie stanowisko lub dział Cię interesuje.

32 388 74 44 rektutacja@kanlux.pl